بخش اعضا

بازگشت
رمز عبور را فراموش کرده اید؟ ثبت نام ورود به بخش اعضا خروج

رویداد های همگام

موسسه خیریه همگام - حضور موسسه همگام  در هشتمین گردهمایی چارگون

حضور موسسه همگام در هشتمین گردهمایی چارگون

8 دی ماه 1397

موسسه نیکوکاری همگام با حضور در نمایشگاه جانبی گردهمایی سالانه مشتریان چارگون،‌ گزارشی از اقدامات و دستاوردهای خود در حوزه فعالیت‌های موسسه همگام و کمپین 11 ایران به بازدیدکنندگان ارائه کرد.
در این گردهمایی که هشتم دیماه امسال در مرکز همایش‌های برج میلاد برگزار شد، شاهین طبری- رییس هیات مدیره چارگون به برخی از اقدامات موسسه نیکوکاری همگام اشاره کرد و گفت: با بزرگ شدن تعداد اعضای شرکت، کم‌کم ایفای نقش در حوزه مسئولیت‌های اجتماعی چارگون را از قالب کمک‌های پراکنده جدا کردیم و در قالب موسسه نیکوکاری همگام و تعریف پروژه‌های مختلف، ادامه دادیم .
طبری تاکید کرد: برگزاری مسابقات بوچیا ویژه گرامی‌داشت هفته معلولان و توانیاب‌ها، تشکیل کمپین 11 ایران با هدف فرهنگسازی در زمینه افزایش پذیرش عمومی توانیابان در محل‌ها و فضاهای عمومی، مشارکت در رویداد توان‌تک و نمایش قدرتمندی معلولین در حوزه ارائه خدمات اینترنتی و همچنین برگزاری دوره‌های آموزشی آینده بهتر نمونه‌ای از اقدامات همگام در حوزه مسئولیت‌های اجتماعی است.
 مدعوین هشتمین گردهمایی سالانه چارگون ضمن بازدید از غرفه موسسه نیکوکاری همگام  کسانی که تمایل به همکاری بیشتر با موسسه را داشتند با پر کردن فرم همکاری به حامیان خیریه همگام پیوستند.
دیدگاه کاربران
دیدگاه شما

نام و نام خانوادگی :

*

پست الکترونیک :

*
توضیحات: *
کلیه حقوق این سایت متعلق به موسسه خیریه همگام میباشد. © طراحی و اجرا توسط: راویژ