بخش اعضا

بازگشت
رمز عبور را فراموش کرده اید؟ ثبت نام ورود به بخش اعضا خروج

رویداد های همگام

موسسه خیریه همگام - معرفی کمپین 11ایران در هفتمین همایش کاربردپذیری

معرفی کمپین 11ایران در هفتمین همایش کاربردپذیری

26 آبان ماه 1395

به گزارش روابط عمومی دبیرخانه انجمن حرفه‌ای تجربه کاربری ایران در هفتمین همایش کاربردپذیری توضیحاتی درباره کمپین ۱۱ ایران از سوی سمیه جلیلی کارشناس ارشد روابط عمومی چارگون ارائه شد.
او ضمن بیان اهداف کمپین ۱۱ ایران تاکید کرد: در این کمپین قرار است درباره این سئوال صحبت شود که چرا معلولین کمتر در کوچه و خیابان دیده می‌شوند؟ آیا ندیدن آنها دلیلی بر تعداد اندکشان است یا نشانه‌ایست از بی‌توجهی آحاد جامعه به معلولین؟
به گفته وی، راه‌اندازی کمپین ۱۱ ایران در واقع تلاشی است برای ایجاد فرهنگ تعامل با ۱۱درصد جمعیت جامعه معلول ایرانی. این کمپین مقدمه‌ای برای افزایش پذیرش معلولین در جامعه، حضور بیشتر آنها و نقش‌آفرینی در فرصت‌های اجتماعی است.
وی ادامه داد: متولیان راه‌اندازی کمپین یازده ایران معتقدند مشکل عدم حضور معلولین امکانات شهری و عدم مناسب‌سازی فضاهای عمومی نیست، چون بارها دیده‌ایم که فضای شهری مناسب سازی شده توسط دیگر شهروندان اشغال می‌شود و معلولین امکان استفاده از آن را نخواهند داشت.
جلیلی خاطرنشان کرد: ما نیازمند تغییر نگاه جامعه به سهم  ۱۱ درصدی معلولین کشور هستیم و اولین قدم در این راه، آگاه سازی افراد است.
کارشناس ارشد روابط عمومی چارگون از علاقمندان به این کمپین دعوت کرد تا با عضویت در سایت 11ایران و کلیک بر روی گزینه حمایت از کمپین، وارد این حرکت حمایتی شده و سفیر و حامی این کمپین باشند
دیدگاه کاربران
دیدگاه شما

نام و نام خانوادگی :

*

پست الکترونیک :

*
توضیحات: *
کلیه حقوق این سایت متعلق به موسسه خیریه همگام میباشد. © طراحی و اجرا توسط: راویژ