بخش اعضا

بازگشت
رمز عبور را فراموش کرده اید؟ ثبت نام ورود به بخش اعضا خروج

رویداد های همگام

موسسه خیریه همگام - با «طرح سلامت کودکان کار و خیابان» همگام شوید

با «طرح سلامت کودکان کار و خیابان» همگام شوید

رویداد17

15 فروردین ماه 1392

15 فروردین 1392

مطابق ماده‌ی 25 اعلامیه جهانی حقوق بشر:
«هر انسانی سزاوار یک زندگی با استانداردهای قابل قبول برای تأمین سلامتی و رفاه خود و خانواده اش، از جمله تأمین خوراک، پوشاک، مسکن، مراقبت های پزشکی و خدمات اجتماعی ضروری است. در این میان دوره ی کودکی سزاوار توجه و مراقبت ویژه است. همه ی کودکان می بایست از حمایت اجتماعی یکسان برخوردار شوند.»
 به این ترتیب یکی از مسئولیت‌های اجتماعی نهادها و سازمان‌های نیکوکاری در سراسر دنیا ارائه خدمات به منظور ارتقاء سطح سلامت و رفاه اجتماعی است. در این راستا، همگام نیز برای رسیدن به این آرمان بشری، گامی هر چند کوچک برخواهد داشت و به این ترتیب اسفندماه 1391، طرح سلامت در خانه علم فرحزاد تهران، محل دانش‌آموزی کودکان کار و خیابان آن منطقه اجرا خواهد شد. به موجب این طرح کودکان مورد معاینه سلامت عمومی و چشم‌پزشکی قرار خواهند گرفت و عینک یا داروهای مورد نیاز آنها تامین خواهد شد.
به این ترتیب از کلیه همگامانی که می‌توانند در معرفی پزشکان داوطلب و یا کمک نقدی جهت تامین هزینه‌های خرید عینک و داروهای این طرح همراه ما باشند دعوت می‌شود تا با ارسال ایمیل به آدرس info@hamgamcharity.org به ما در انجام هر چه بهتر آن یاری رسانند. باشد که سلامت و شادی سهم تمام کوکان این مرز و بوم باشد.
دیدگاه کاربران
دیدگاه شما

نام و نام خانوادگی :

*

پست الکترونیک :

*
توضیحات: *
کلیه حقوق این سایت متعلق به موسسه خیریه همگام میباشد. © طراحی و اجرا توسط: راویژ