بخش اعضا

بازگشت
رمز عبور را فراموش کرده اید؟ ثبت نام ورود به بخش اعضا خروج

رویداد های همگام

موسسه خیریه همگام - گزارش اولین بازارچه خیریه و جشنواره غذای همگام

گزارش اولین بازارچه خیریه و جشنواره غذای همگام

رویداد 16

21 اسفند ماه 1391

21 اسفندماه 1391

اولین بازارچه  خیریه و جشنواره غذای «همگام» که با حمایت شرکت چارگون و در حاشیه جشن تولد چهارده‌سالگی این شرکت برگزار شد، شور و حال ویژه‌ای داشت. حضور تک تک شما عزیزان چه بعنوان فروشنده و چه بعنوان خریدار، دلگرمی دست‌اندرکاران این رویداد جهت ادامه این مسیر شد.
 
این رویداد راس ساعت 17:00 در فضای باز باغ محل جشن، با حضور فروشندگان به منظور چیدمان میزها و تهیه مقدمات پذیرایی آغاز شد و تا ساعت 19:30 یعنی زمان آغاز رسمی جشن چارگون ادامه داشت. در این بازارچه غذاهای متنوعی از جمله سمبوسه، کال کباب، یوفکای گوشت، آش شله قلمکار، شربت سکنجبین خنک، عدسی،‌آش دوغ، آش قلیه، بال کبابی، پاستا، سوسیس بندری، ته‌چین، کشک بادمجان، حلیم بادمجان، میرزاقاسمی، کوکو سبزی، و انواع کیک، نوشیدنی، شکلات ، شیرینی و دسر  در سه گروه پیش‌غذا، غذا و دسر توسط   25 فروشنده بصورت فردی و گروهی ارائه شد. صنایع دستی از جمله دیگر محصولات ارائه شده در این بازارچه بود.
 
در حاشیه این بازارچه و در راستای مسابقه سرآشپز برتر، برگه‌های رای بین خریداران توزیع و در پایان براساس آراء جمع‌آوری‌شده آقای علی‌رضا کشاورز در بخش پیش‌غذا با آش شله قلمکار، آقایان محمد زارعی و پژمان داوودی در بخش غذای اصلی با بال کبابی و خانم مونا سلیمانی و هادی فضلی در بخش دسر با دسر کیک و ژله بستنی  برندگان امسال جشنواره غذا بودند که به رسم یادبود کتاب آشپزی نفیسی از آقای سامان گلریز ادریافت نمودند.
 
کلیه عواید این بازارچه،  توسط فروشندگان به منظور حمایت از فعالیت‌های موسسه همگام به حساب این موسسه واریز شد.
دیدگاه کاربران
دیدگاه شما

نام و نام خانوادگی :

*

پست الکترونیک :

*
توضیحات: *
کلیه حقوق این سایت متعلق به موسسه خیریه همگام میباشد. © طراحی و اجرا توسط: راویژ