بخش اعضا

بازگشت
رمز عبور را فراموش کرده اید؟ ثبت نام ورود به بخش اعضا خروج

رویداد های همگام

همکاری همگام با جمعیت امداد دانشجویی-مردمی امام علی در تجهیز خانه علم فرحزاد

رویداد 9

20 خرداد ماه 1391

20 خرداد ماه 1391
 
جمعیت امداد دانشجویی-مردمی امام علی یک تشکل غیرسیاسی و غیردولتی است که در سال ۱۳۷۸ به همت دانشجویان دانشگاه شریف تاسیس و از سال ۱۳۷۹ فعالیت خود را به صورت رسمی آغاز نموده است. مهمترین هدف این جمعیت، توجه به معضلات اجتماعی، نگاه ریشه‌ای به آنها، انجام اصلاحات مقطعی در موارد ضروری و اقدامات اصلاحی و پیشگیرانه در درازمدت برای رفع آنها است.
در راستای تحقق این هدف، یکی از پروژه‌های چشمگیر این مجموعه، تاسیس خانه‌های ایرانی در محلات فقرزده و معضل‌خیز برای کودکان کار و خیابان است. برگزاری کلاس‌های مختلف آموزشی تحصیلی،‌ فرهنگی و هنری، ارائه خدمات مشاوره و بهداشتی و درمانی جهت کودکان تحت پوشش و در صورت نیاز والدین آنها، ارائه تغذیه رایگان، برگزاری دوره‌های مختلف حرفه‌آموزی و اشتغال‌زایی و … از جمله خدمات خانه ایرانی است که طی این سال‌ها با کمک‌های مردمی و خدمات داوطلبانه دانشجویان میسر شده‌است.

به دنبال تاسیس موفقیت‌آمیز دو خانه ایرانی در محله‌های دروازه غار و خاک سفید تهران، این مجموعه در صدد است تا سومین خانه ایرانی را در منطقه غرب تهران(فرحزاد) افتتاح نماید. لذا بر آن شدیم با توجه به کمک‌های اندوخته شده شما عزیزان طی سه ماهه اخیر و نیز کمک تعدادی از خیرین خارج از کشور که اخیراً توسط خانم ساناز توکل به دستمان رسیده‌است، وظیفه تجهیز کلاس‌ها و کتابخانه این مجموعه را عهده‌دار شویم. در همین راستا پس از اعلام آمادگی رسمی به مدیریت این مجموعه و طی مذاکرات انجام شده با شورای کتاب کودک،‌ مقرر است به محض تحویل مکان خانه به مسئولین اجرایی این پروژه، خریداری تجهیزات لازم برای کلاس‌ها و نیز تجهیز کامل کتابخانه آن با همکاری نمایندگان گروه همگام و شورای کتاب کودک انجام گرفته و کلیه هزینه‌ها از محل صندوق همگام پرداخت گردد.
چنانچه مشتاقید  تا در کارهای اجرایی این طرح شرکت کنید، کافیست با ارسال  ایمیل به آدرس info@hamgamcharity.org ما را از نیت خود آگاه سازید. امید است با ایجاد آغوشی امن در دامن یک خانه ایرانی دیگر، زمینه رشد  و شکوفایی حتی یک کودک در خاک این مرز و بوم فراهم شود.


دیدگاه کاربران
دیدگاه شما

نام و نام خانوادگی :

*

پست الکترونیک :

*
توضیحات: *
کلیه حقوق این سایت متعلق به موسسه خیریه همگام میباشد. © طراحی و اجرا توسط: راویژ