بخش اعضا

بازگشت
رمز عبور را فراموش کرده اید؟ ثبت نام ورود به بخش اعضا خروج

رویداد های همگام

فراخوان اهدا کامیوتر و قطعات جانبی به مدارس مناطق محروم کشور

رویداد 8

3 خرداد ماه 1391

3 خرداد ماه 1391

 حضور خانم گیتی‌نژاد، مدیرعامل موسسه مهرگیتی در جلسه مورخ ۲۸/۰۲/۱۳۹۱ هیات مدیره «همگام» بابی شد جهت آشنایی بیشتر ما با فعالیت‌های گسترده این موسسه، فرصتی که به واسطه معرفی و حمایت همکار خوبمان امیرمهرانی فراهم گردید.
فعالیت عمده موسسه مهرگیتی مدرسه‌سازی در روستاها، مناطق محروم و خصوصا خطوط مرزی ایران است. ضمن احداث و افتتاح مدرسه در اقصی نقاط کشور، خیرین این گروه اقدام به تجهیز سایت کامپیوتر و کتابخانه این مدارس هم می‌نمایند. لذا دفتر کوچکی در شهرک غرب تهران بعنوان دفتر اصلی این موسسه، کلیه کامپیوتر‌های شخصی و قطعات سخت‌افزاری اهدایی جمع‌آوری، و پس از اسمبل و تست توسط گروهی از افراد داوطلب، تحویل مدارس می‌شود.
ما نیز بر آنیم تا در آینده نزدیک کلیه دستگاه‌ها و قطعات اهدا شده به همگام از جانب همکاران محترم و همچنین شرکت چارگون را که هم اکنون در انبار موسسه «همگام» نگهداری می‌گردد، به این مجموعه اهدا تا با همیاری آنها به دست بخشی از فرزندان و آینده‌سازان این مرز و بوم که تا امروز از دنیای تکنولوژی بی‌بهره بوده‌اند، برسانیم.
به این ترتیب بار دیگر از کلیه شما عزیزان دعوت می‌نماییم تا در صورت تمایل به اهدا کامپیوتر یا هر قطعه سخت‌افزاری با ارسال ایمیل به info@hamgamcharity.org ما را در جریان قرار داده و در این طرح فرهنگی مستمر با ما و موسسه مهرگیتی همراه گردید.
دیدگاه کاربران
دیدگاه شما

نام و نام خانوادگی :

*

پست الکترونیک :

*
توضیحات: *
کلیه حقوق این سایت متعلق به موسسه خیریه همگام میباشد. © طراحی و اجرا توسط: راویژ