بخش اعضا

بازگشت
رمز عبور را فراموش کرده اید؟ ثبت نام ورود به بخش اعضا خروج

رویداد های همگام

بسته‌های عیدانه

رویداد 5

8 اسفند ماه 1390

8 اسفندماه 1390


خاطره شادی کودکانه اسفندماه و شور و اشتیاق نوروز، آغاز تعطیلات و گرفتن عیدی از دست بزرگ‌ترها، بوی اسکناس تا نخورده لای کتاب و …. هنوز هم برای خیلی از ما زنده ‌است. از خاطرات آن  روزها به یاد داریم که در این روزهای شاد، همیشه کودکانی هستند که چشم انتظار برق کفش جفت‌شده توی گنجه‌ و یا لباس نو نیستند و در عالم کودکانه خود بخاطر فقر و محدودیت‌های خانوادگی سال‌هاست که با این حسرت کنار آمده‌اند.
شاید توان ما کم باشد اما باور داریم که با همین مبلغ و همیاری یکدیگر، بوی عید را به مشام تعدادی کودک بی‌سرپرست و یا بدسرپرست خواهیم رساند. به این ترتیب در نظر داریم تا در حد توان با تهیه بسته‌های «عیدانه»-شامل لباس، کفش و کیف، بسته‌‌های کوچک آجیل یا شکلات- در مدت زمان کوتاه باقی‌مانده تا پایان سال، شادی را میهمان خانه این کودکان کنیم و از امسال این رسم را نیز به سبد برنامه‌های فصلی همگام بیفزاییم.
 به این ترتیب از شما عزیزان دعوت می‌شود در صورت تمایل، با جلب کمک‌های نقدی و غیرنقدی از این طح با با همگام شوید. خواهشمند است آمادگی همکاری خود را حداکثر تا نیمه اسفندماه با ارسال ایمیل به info@hamgamcharity.com اطلاع‌رسانی نمایید.
پیشاپیش برایتان سالی خوش همراه با سلامت و شادی  آرزومندیم.
دیدگاه کاربران
دیدگاه شما

نام و نام خانوادگی :

*

پست الکترونیک :

*
توضیحات: *
کلیه حقوق این سایت متعلق به موسسه خیریه همگام میباشد. © طراحی و اجرا توسط: راویژ