بخش اعضا

بازگشت
رمز عبور را فراموش کرده اید؟ ثبت نام ورود به بخش اعضا خروج

رویداد های همگام

طرح آرزوهای مدرسه

رویداد 2

18 شهریور ماه 1390

18 شهریورماه 1390

لیست بلندی بود از آرزوها که ما را هم غرق تمنا کرد. آرزوهای کوچک و بزرگ… با حوصله خواندیم چون می‌دانستیم هر کدام از آنها دنیای یک کودک است، کودک امروز و جوان فردا.
همه چیز بود، از لباس و ماشین اسباب‌بازی گرفته تا یخچال و تلویزیون برای خانه‌های کوچکشان. رد پای شخصیت هر کدام را می‌شد در آرزویش یافت. یکی اسباب‌بازی و لباس قشنگ می‌خواست برای گذران دنیای کوکانه، دیگری از سر ازخودگذشتگی گیتاری می‌خواست برای  برادری که اهل هنر بود، آن یکی آرزوی درمان پدرش را داشت،‌ یکی ساندویچ می‌خواست با مخلفات و آن یکی خانه‌ای بزرگ و ماشین آخرین مدل از روی بلندپروازی.
دقیق‌تر که شدیم دیدیم چیزی مثل نور در آرزوهایشان سو سو می‌زند: آرزوی ساختن دنیا و فردایی بهتر. آنها که بزرگ‌تر بودند رویای مدرسه داشتند. تامین شهریه مدرسه، کفش، کیف، کتاب و دفتر و ….
زمان زیادی نیاز نبود تا تصمیم بگیریم…. و به این ترتیب داستان تولد «آرزوهای مدرسه» آغاز شد.
از امسال طرح فصلی «آرزوهای مدرسه» برای تهیه بسته‌های مهری که همراه داشن‌آموزان کم‌توان مالی به پیشواز سال تحصیلی جدید می‌روند، رسم ما در همگام خواهد شد.
شما هم می‌‌توانید با کمک‌ نقدی و یا شرکت در فعالیت‌‌های این طرح دست به دست کوچک کودکی بسپارید و او را تا درب مدرسه راهی کنید. کافی است با ارسال ایمیل به آدرس info@hamgamcharity.org ما را از نیت خود آگاه سازید.
دیدگاه کاربران
دیدگاه شما

نام و نام خانوادگی :

*

پست الکترونیک :

*
توضیحات: *
کلیه حقوق این سایت متعلق به موسسه خیریه همگام میباشد. © طراحی و اجرا توسط: راویژ