بخش اعضا

بازگشت
رمز عبور را فراموش کرده اید؟ ثبت نام ورود به بخش اعضا خروج

رویداد های همگام

پذیرش تکفل تحصیلی دانشجویان مستعد

رویداد1

15 تیــر ماه 1390

15 تیرماه 1390
 
حمایت تحصیلی از دانش‌آموزان و دانشجویان مستعددی که به دلیل آسیب‌های اجتماعی و یا ناتوانی مالی خانواده فرصت تحصیل را از دست می‌دهند را به جرات می‌‌توان بزرگترین آسیب در یک چامعه مدنی دانست. از سوی دیگر باور و سرمایه‌گذاری برروی این استعدادها حرکتی با دامنه تاثیرگذاری وسیع و ماندگار برای آیندگان کشور است.
با علم به این موضوع «همگام» پس از مذاکرات اولیه و بررسی پرونده‌های موجود در بانک اطلاعاتی بنیاد کودک ایران، اقدام به انتخاب و پذیرش تحصیلی سه دانشجو مستعد نموده‌است. به این ترتیب از این تاریخ تا زمان فارغ‌التحصیل شدن دانشجویان تحت پوشش و ورود آنها به بازار کار کشور کلیه نیازمندی‌‌های لازم برای فراهم‌شدن زمینه رشد و خودشکوفایی این عزیزان برعهده همگام خواهد بود.
همچنین با همکاری موسسه مهرگیتی تعداد 15 دانش‌آموز مستعد که با تلاشی مضاعف در مناطق مرزی و محروم کشور مشغول به تحصیل هستند شناسایی شده‌اند که از این تاریخ بصورت ماهیانه مبلغی تحت عنوان مقرری تحصیلی به حساب ایشان واریز خواهد شد. باشد که این قدم کوچک گامی شود برای کم‌کردن تبعیض فرهنگی و تحصیلی و تسهیل مسیر پرفراز و نشیب پیشرفت برای این عزیزان.
دیدگاه کاربران
دیدگاه شما

نام و نام خانوادگی :

*

پست الکترونیک :

*
توضیحات: *
کلیه حقوق این سایت متعلق به موسسه خیریه همگام میباشد. © طراحی و اجرا توسط: راویژ