بخش اعضا

بازگشت
رمز عبور را فراموش کرده اید؟ ثبت نام ورود به بخش اعضا خروج

اخبار همگام

موسسه خیریه همگام - گزارش روز اول دوره آموزشی آینده بهتر - ۲۷ شهریور 93

گزارش روز اول دوره آموزشی آینده بهتر - ۲۷ شهریور 93

1 مهـر ماه 1393

"موسسه نیکوکاری همگام" دوره جدید کارگاه آموزشی «آینده بهتر» را با همکاری مجتمع آموزشی نیکوکاری رعد در روزهای 27 شهریور و 3 مهر ماه برگزار می‌کند.
 
پنجشنبه گذشته اولین بخش این برنامه در سالن همایش مجتمع آموزشی نیکوکاری رعد، برگزار شد.
در ابتدای این برنامه آقای «شاهین طبری» به عنوان نماینده‌ی "موسسه نیکوکاری همگام" معرفی کوتاهی از فعالیت‌ها و اهداف برنامه‌های آموزشی «آینده بهتر» ارائه داد. او  تاکید کرد درجایی که جوانان برای ورود به بازار کار مشکلات فراوانی پیش رو دارند و شرکت‌های بسیاری با معضل جذب نیروی متخصص و کارآمد روبرو هستند، موسسه نیکوکاری همگام در تلاش است با کارگاه‌های «آینده بهتر» نحوه‌ِی معرفی نقاط قوت و توانایی‌ها را به جوانان بیاموزد و از سوی دیگر با کمک به شناخت نقاط ضعف به رشد فردی و ارتقای مهارت‌های اجتماعی‌شان کمک کند.

بخش بعدی برنامه سخنرانی آقای «رضا بهرامی نژاد» بود که در فضایی انگیزشی از لزوم تغییر نگرش فردی برای کسب موفقیت سخن گفت. وی با اشاره به داستان موفقیت افراد مختلف در سراسر دنیا، بر اهمیت برنامه‌ریزی و تعریف قدم‌های کوچک و اهداف کوتاه‌مدت تاکید کرد و نهایتا نداشتن ترس از شکست را یک تکنیک مهم موفقیت دانست. بهرامی نژاد در ادامه به «عدم سخت‌کوشی» به عنوان مشکل بزرگ بازار کار ایران اشاره کرد و شرط مهم موفقیت را پشتکار و سخت‌کوشی عنوان کرد. او با تاکید بر مهارت‌های کار تیمی و لزوم استفاده از رسانه‌های اجتماعی برای ساخت برند شخصی و مطرح شدن در بازار کار، ارائه خود را به پایان برد.
ارائه فرم‌های تست تیپ‌شناسی و استعدادیابی شغلی توسط خانم «سپیده جلوخانی» مشاور شغلی، بخش بعدی برنامه بود که دو تست اندازه‌گیری هوش هیجانی و تیپ‌شناسی و استعدادیابی شغلی در این بخش انجام شد. خانم جلوخانی به عنوان تسهیلگر این برنامه، ارائه پاسخ و نتایج تست‌ها را در دومین روز دوره آموزشی در تاریخ 3 مهر ماه به حاضران وعده داد.

بخش آخر برنامه به سخنرانی آقای «علی نعمتی شهاب» اختصاص یافت که ایشان ضمن تاکید بر لزوم ارتقای توانایی‌ها بر این نکته تاکید کرد که صرفا مدرک دانشگاهی از یک دانشگاه معتبر، تضمین کننده موفقیت در بازار کار نیست و توانمندی انجام کارهای ارجاعی چیزی است که همه کارفرماها به دنبال آن هستند. او نحوه‌ِی رزومه‌نویسی درست و بخش‌های مختلف رزومه را برای شرکت‌کنندگان دوره توضیح داد.

جلسه دوم کارگاه آینده‌ی بهتر روز پنجشنبه 3 مهر ماه برگزار خواهد شد و شاهین طبری، مسعود عنوانی و مصطفی لامعی به ارائه مطالب خود اقدام خواهند نمود.
 
دیدگاه کاربران
دیدگاه شما

نام و نام خانوادگی :

*

پست الکترونیک :

*
توضیحات: *
کلیه حقوق این سایت متعلق به موسسه خیریه همگام میباشد. © طراحی و اجرا توسط: راویژ